Tisztségviselőink

Vezető tisztségviselők
Igazgatótanács 
Ellenőrző Bizottság      
Dr. Erdős Attila (elnök)
Vadas-Földvári Anett (elnök)
Dr. Kadlecsek Szilárd
Bazsik István
Mucsi Zoltán
Győri Gábor
Nógrády Norbert
Dr. Kovácsy Zsombor

A pénztár képviselete az alábbiak szerint történik:

  • az Igazgatótanács elnöke önállóan
  • az Igazgatótanács elnökön kívüli két igazgatótanácsi tagja együttesen
  • az Egészségpénztár két képviseleti joggal felruházott alkalmazottja együttesen
  • az Igazgatótanács által kijelölt egy igazgatótanácsi tag az ügyvezető igazgatóval

együttesen jogosult képviselni a pénztárt. 

Partnereink 
Letétkezelő és számlavezető
UniCredit Bank (Hungary) Zrt.

Küldöttközgyűlésünk tagjai

A pénztár a jogszabály adta lehetőséggel élve a tagság hatékonyabb képviseletének biztosítása érdekében küldötti képviseleti rendszert működtet. A pénztár tagsága a területi és munkáltatói elven történő megosztás szerint 19 küldöttválasztási körzetre tagolódik.

Az Igazgatótanács által összehívott Küldöttközgyűléseken a tagság képviseletét a pénztár 2017. augusztus 28 – szeptember 7. között tartott választókörzetenkénti küldöttválasztó gyűlésein megválasztott küldöttek látják el megválasztásuktól számított 5 éven keresztül.
küldöttkörzet
 név
elérhetőség
1. Budapest 1. (I-VIII. kerületek) 
Koppándi Sámuel
2. Budapest 2. (IX-XIV.kerületek)
Erdős Viktor
3. Budapest 3. (XV-XXIII.kerületek)
Baranya Piroska
4. Pest I. (településnevek: A-K-ig)
 Csécs Andrea
5. Pest II. (településnevek: L-Z-ig), Nógrád megye
Almási Ádám 
6. Fejér megye (DUNAFERR Tagozat) 
Józanné Lack Márta
7. Fejér megye (kivéve a Dunaferr Tagozathoz
tartozó tagokat) 
Kajári Ferenc
8. Veszprém megye, Vas megye, Zala megye,
Somogy megye 
Rédling Anita
9. Baranya megye, Tolna megye 
Dr. Nedók Pál
10. Győr-Moson-Sopron megye, más
EU-tagállambeliek, külföldiek
Dóra Sándorné
11. Komárom-Esztergom megye
Komáromi Ferencné 
12. Jász-Nagykun-Szolnok megye, Békés megye
 Ugrai Miklós
13. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye
Vanó Réka
14. Bács-Kiskun megye, Csongrád megye
Kőhalmi Ákos
15. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,
Hajdú-Bihar megye
Mágocs-Bahur Mihály
16. Honvéd 1. központi régió (Bács-Kiskun megye,
Pest megye, Budapest, Nógrád megye és külföldiek)
Vágány Sándor
17. Honvéd 2. nyugati régió (Komárom-Esztergom megye,
Fejér megye, Tolna megye, Baranya megye,
Veszprém megye, Somogy megye,
Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye)
Tóvári Róbert
18. Honvéd 3. keleti régió (Heves megye,
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Csongrád megye,
Borsod-Abaúj Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,
Hajdú-Bihar megye, Békés megye)
Tiger Zoltán