Karrier

Most itt a lehetőség, hogy csapatunk tagja legyen!

A PRÉMIUM Pénztárcsoport – szakértelmének, évek óta stabil vezetésének, valamint sikeres működésének köszönhetően –, a pénztári szektor megbízható és folyamatosan növekvő szereplőjeként ismert.

Ha szeretne egy jó csapat tagja lenni, hosszú távon elköteleződni, hasznos munkát végezni, melyet elismernek és anyagilag is megbecsülnek, akkor jelentkezzen még ma!

Állásajánlataink

A Prémium Pénztárcsoport IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali kezdéssel Rendszerszervező munkakörbe

Feladatok:

• üzleti folyamatokhoz kapcsolódó informatikai folyamataink feltérképezése, kialakult módszerek felmérése, szakszerű dokumentálása a szükséges rendszerfejlesztések elvégzése érdekében

• folyamatjavaslatok kidolgozása az optimálisabb működés kialakítása érdekében

• fejlesztések irányítása és folyamatos kontrollálása

• beszállítók feladatainak megtervezése, ellenőrzése

• kapcsolattartás a programozó és a felhasználó között

• a felhasználó igényeinek dokumentálása, specifikálása

• specifikáció készítése a fejlesztők részére

• az új rendszer tesztjeinek irányítása, dokumentálása

• az új rendszer élesítésének felügyelete, a bevezetés nagyfokú támogatása

Elvárások:

• felsőfokú végzettség

• hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat

• fejlesztési módszertanok ismerete

• Microsoft Office, MS Project, PowerPoint, Lotus Notes magas szintű ismerete

• relációs adatbázis kezelés, SQL ismerete

• rendszerszervezési módszertanok és eszközök ismerete

• rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

• kiváló problémamegoldó és szervező képesség

• precíz, pontos munkavégzés

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

napi 8 óra

Amit kínálunk:

• határozatlan idejű szerződés

• béren kívüli juttatások;

• bónuszrendszer;

• folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;

• támogató vezetői és munkatársi szemlélet

• munkába állási lehetőség kiválasztás után azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az karrier@premiumpenztarak.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Rendben